Ana Sayfa / Travesti Bilgiler / Pasif Travesti Nedir?

Pasif Travesti Nedir?

Pasif Travesti

Pasif Travesti terimi, cinsiyet kimliği ile ilgili olarak kullanılan bir terimdir ve genellikle, biyolojik cinsiyetlerinden farklı bir cinsiyet kimliği benimseyen insanları tanımlamak için kullanılır. “Pasif” terimi ise, genellikle bir cinsel ilişki sırasında daha az aktif olan veya daha çok “alıcı” olan kişiyi ifade etmek için kullanılır.

Şişli Pasif Travesti sayfalarını ziyaret etmek isterseniz alttaki logoya tıklayarak siteye erişebilir, buradaki travesti profillerinin içine girerek çalışma alanları kısmından ulaşabilirisiniz.

Pasif Travesti

Bir “pasif travesti” olarak adlandırılan kişi, genellikle kadınsı bir giyim tarzı benimseyen bir erkek olabilir ve cinsiyet kimliği olarak kadın olmayı tercih edebilir. Bu kişi, cinsel ilişkilerde daha çok “alıcı” rolünü üstlenebilir veya genellikle cinsel ilişkilerde daha az aktif olabilir.

Ancak, her bireyin cinsiyet kimliği ve cinsel tercihleri farklıdır ve bu terimler her zaman belirli bir anlama gelmez. Bu nedenle, her zaman bireysel tercihleri ve kimliklerini anlamak için açık bir diyalog ve saygılı bir tutum gereklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir