Ana Sayfa / Beşiktaş Travesti

Beşiktaş Travesti

Beşiktaş Travesti

İstanbul’un en gözde Beşiktaş Travesti profilleri burada. Sitemiz üzerinden İstanbul  bölgelerinde yaşayan travesti hesaplarını bulabilmeniz için sürekli güncellenen bilgiler aktarmaktayız.  Siteye giriş için alttaki logoya tıklayabilirsiniz.


Beşiktaş; İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunur. Tarihi Beşiktaş Stadı (vodafone arena ) burada bulunmaktaıdır. Bölgeye vapur, metro, taksi, tramvay gibi oldukça fazla ulaşım aracı ile gidebilirsiniz. Burada yaşayan trans bireyler ise sayı olarak çok fazla değil ancak güzeldir. ,

Beşiktaş Travesti mi Şişli Travesti mi?

Beşiktaş’ta az ama Şişli’de çok fazla travesti bulunuyor. Bölgeler birbirine oldukça yakın. Yaklaşık uzaklık yürüyerek 10 dakikadır. İstanbulun en gözde semtlerinden birisi olan Nişantaşı’na ise çok yakındır.  Beşiktaş Travesti mi Şişli Travesti mi? diye soracak olursak nüfüsun daha yoğun olması nedeni ile Şişli Travesti diyebiliriz.

Beşiktaş Travesti

 

Beşiktaş Travesti bulamazsak hangi bölgeye gidilir?

Beşiktaş Travesti bulamaz iseniz bu bölgeye yakın olan yine Şişli, Harbiye Travesti, Nişantaşı Travesti, Maçka Travesti, Dolmabahçe Travesti, Taksim Travesti, Elmadağ Travesti, Mecidiyeköy Travesti olarak sitemiz üzerinde aramalar yapabilrisiniz.